Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

VI Rajd Pałuk oraz XI Rajd Weteranów Szos w Mamliczu

5 maja, 2015

25 kwietnia w świecie Auto-Kasacji zostały przeprowadzone zadania sprawnościowe dla uczestników VI Rajdu Pałuk oraz XI Rajdu Weteranów Szos Po Ziemi Mogileńskiej.  W naszej Stacji Demontażu Pojazdów pojawiło się ponad 150 motocykli i 100 samochodów zabytkowych.

Była to świetna okazja aby pasjonaci dwóch i czterech kółek mogli wymienić swoje poglądy i spostrzeżenia między sobą. Uczestnicy VI Rajdu Pałuk musieli wykonać dwa zadania. Pierwsze z nich polegało na przejściu przez 3 zaparkowane równolegle auta - najpierw przednimi drzwiami przesiadając się z miejsca pasażera na miejsce kierowcy i powrót tylnymi drzwiami na miejsce startu. Zadanie wymagało wysiłku od każdego motocyklisty ale zabawa była przednia.

Drugim zadaniem, na które wszyscy czekali, był rajd autami. W tym roku nie był na czas jak w roku ubiegłym lecz liczyło się które z dwóch aut dotrze pierwsze na metę i dostanie wyższą punktację. Można było zobaczyć sceny pościgów jak z filmu. Była to atrakcja podnosząca adrenalinę wszystkim kierowcom.

Trzecim zadaniem, tym razem dla Weteranów Szos, była zmiana koła na czas. Aby zadanie się podobało zadbaliśmy o klimat Rajdu i zmianę koła dokonywali również na autach zabytkowych, które udało nam się ocalić przed ze złomowaniem. Podczas Rajdu Weteranów mogliśmy podziwiać perełki Polskiej motoryzacji w pełni odrestaurowane, które przyciągały wzrok przechodniów.

Mieszkańców Mogilna i okolic zapraszamy do naszego skupu aut w Mogilnie.

Rajd Pałuk jak i Rajd Weteranów przebiegł w luźnej i przyjaznej atmosferze z lekką nutką rywalizacji.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram