Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

V Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych w Silverado City

24 maja, 2015

Auto­Kasacja Kapral-­Car w tym roku ponownie odwiedziła miasteczko Silverado City gdzie odbył się "V Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych".

Tym razem Skup Aut Kapral-­Car z Mamlicza również przygotował jedną z atrakcji, która jak już zaobserwowaliśmy niejednokrotnie robi wrażenie na publiczności, a jest nią Auto­Demolka, czyli ostatni wyścig aut przeznaczonych do recyklingu - w tej konkurencji jesteśmy świadkami jak stare i wyeksploatowane auta znoszą skutki zderzenia. Dzięki zaproszeniu przez samego Szeryfa uczestniczyliśmy w imprezie, która odbyła się w dniach 22­-24 maja. Dzięki takim zlotom możemy podziwiać auta zabytkowe, sportowe, ciężarowe, amerykańskie i prawdziwe Muscule Car. Auta, które były w tych dniach zjechały się z całej Polski co daje do zrozumienia z jakim rozmachem jest przygotowane przedsięwzięcie.

Na samym początku dziewczyny Szeryfa wprowadziły paradę aut przez główną ulicę miasteczka. Po krótkiej prezentacji pojazdy ustawiły się się na łące gdzie każdy kto był tego dnia mógł podejść i spojrzeć na każde dopracowane detale tych aut. Po krótkiej przerwie mogliśmy podziwiać szeryfa i jego ludzi w akcji w odtwarzanych scenach rodem z dzikiego zachodu:

  • ­Koniokrad
  • ­Napad na bank
  • ­Komiczna scenka z życia mieszkańców

Po kilku scenkach zobaczyliśmy koncert wiecznie żywego Elvisa Presley'a, który zaśpiewał kilka swoich znanych utworów. Po koncercie przenieśliśmy się na tyły miasteczka gdzie był już przygotowany tor do auto demolki, mimo dużego kurzu który unosił się podczas zawodów publiczność nadal dopingowała swoich faworytów. Zwieńczeniem niedzielnego popołudnia były pokazy na Arenie Rodeo, na której odbyły się pokazy jady konnej zręcznościowej i kaskaderskiej.

Z całym sercem Auto­-Kasacja Kapral­-Car poleca i jednocześnie zachęca do odwiedzenia Miasteczka Silverado City koło Żnina. Znajdą państwo tam wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych a to wszystko w westernowym klimacie.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl