Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych z Bydgoszczy zagościli w Kapral-Car

19 kwietnia, 2016

18 kwietnia w siedzibie Kapral-Car gościliśmy uczniów wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Samochodowych z Bydgoszczy. Uczniowie Samochodówki wcześniej poznali fabrykę aut VW my zaś z kolei pokazaliśmy jak kończą swój żywot auta wyeksploatowane i powypadkowe.

Na wstępie wszystkich przywitał właściciel firmy Kapral-Car pan Marcin Kasprzak i zaprosił do zwiedzania. Pokazaliśmy całą procedurę jak i drogę, którą każde auto pokonuje przez wszystkie stanowiska w Stacji Demontażu Pojazdów. Poinformowaliśmy wszystkich jak wygląda procedura kasacji, czyli jakie są niezbędne dokumenty do wyzłomowania pojazdu. Oprowadziliśmy szkołę po całej firmie Kapral-Car i uświadomiliśmy czym tak naprawdę różni się Stacja Demontażu Pojazdów a typowego złomowiska, jakie kary grożą za samodzielne rozebranie pojazdu a nie w renomowanej auto-kasacji i jakie problemy się z tym wiążą. Aby uświadomić dlaczego Kapral-Car prowadzi akcje na temat bezpieczeństwa - pokazaliśmy kilka aut powypadkowych, w których to uczestnicy wypadku ponieśli obrażenia a czasem doszło do tragedii z wypadkiem śmiertelnym. Były to pierwsze odwiedziny szkoły ZSS, a już wkrótce pojawi się kolejna szkoła o kierunku motoryzacyjnym.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram