Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Policja złomuje pojazdy w Kapral-Car!

8 kwietnia, 2016

Dnia 08.04.2016 w auto-kasacji z Mamlicza pojawiło się 18 aut policyjnych. Fakt ten robi wrażeniem, a świadomość tego, że coraz więcej osób ufa marce Kapral-Car napawa nas dumą. O co dokładnie chodzi z radiowozami?

Otóż Komenda Policji zaufała firmie P.U.H. Kapral-Car pana Marcina Kasprzaka przekazując do kasacji 18 wyeksploatowanych aut policyjnych, które zostaną poddane recyklingowi, co tylko daje do zrozumienia, że wszelkie formalności jak i zaświadczenia do Wydziałów Komunikacji są u nas w pełni legalne i zgodne z prawem a złomowane pojazdy odbieramy własnym transportem. Dzięki takiemu zaufaniu mamy możliwość wspierania wielu imprez, festynów, szkoleń Straży Pożarnej, miejscowych artystów.

Prowadzimy również własne pogadanki na temat bezpieczeństwa, wspieramy szkoły o tematyce motoryzacyjnej dostarczając im samochody do nauki, niejednokrotnie współpracowaliśmy z policją. Auto-Kasacja w naszym znaczeniu nabiera zupełnie nowego wymiaru, kasując u nas pojazd również masz swój udział w tego typu działaniach bo to dzięki twojemu zaufaniu do nas możemy tak wiele zrobić.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram