Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Piknik rodzinny w Dąbrówce Barcińskiej

30 września, 2015

Kolejny Piknik Rodzinny w naszej okolicy i kolejne auto wróciło pomalowane. Sobota 19 września okazała się dla Kapral-Car pracowitym dniem, ponieważ równolegle z pokazem w Kołaczkowie nałożyła się impreza w Dąbrówce Barcińskiej zorganizowana przez Sołtysa i Radę Sołecką z myślą o dzieciach.

Na pikniku dla maluchów przygotowano kilka atrakcji m.in. malowanie twarzy, zabawy z kuglarzem, który przedstawił swoje umiejętności w tworzeniu przedmiotów, zwierzątek z balonów. Jako Kapral-Car przekazaliśmy jeden z samochodów do pomalowania przez dzieci (choć nie tylko przez dzieci!). Można by rzec, że malowanie pojazdów w naszej okolicy stało się już tradycją, ponieważ jest to już 4 auto, które w ostatnim czasie wróciło pomalowane do nas. Jak można zaobserwować na zdjęciach malowanie samochodu sprawia nie tylko radość milusińskim.

Duże zainteresowanie w śród najmłodszych sprawił również Minionek wykonany z części samochodowych dostępnych na naszym Auto-szrocie, o którym warto przypomnieć, że został wylicytowany przez Magdalenę Lutomską podczas akcji charytatywnej na rzecz pomocy Kajtusia-Losy Małego Motyla. Nie dość, że postać z bajki pomogła w leczeniu to nadal podróżuje i wzbudza zainteresowanie jak i uśmiech na twarzach dzieci.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram