ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Piękni i Młodzi nagrywają sceny do teledysku w Kapral-Car

Znani z utworów wpadających w ucho, twórcy takich hitów jak "Niewiara", "Ona jest taka cudowna" czy też  "Wyśmienicie" - zespół  "Piękni i Młodzi"  we wtorek 13.09.2016 odwiedzili

Auto-Kasację Kapral-Car, w której rozpoczęły się prace nad nowym klipem.

W Stacji Demontażu Pojazdów kręcone było kilka scen do klipu, a klimat wraków jak najbardziej odpowiadał artystom. Przy tej okazji nie mogliśmy się powstrzymać aby zespół pozdrowił naszą gminę Barcin i dzięki zaangażowaniu TVL Barcin już w przyszły czwartek (22.09.2016) zobaczycie sceny z backstagu.

Zapraszamy do oglądania a my już dziś wrzucamy kilka fotek i zachęcamy do śledzenia profilu Kapral-Car na Facebook'u na którym poinformujemy o premierze nowego teledysku. Nagranie trwało od godzin porannych aż do zmroku, ale efekt wokalu Magdy w zachodzie słońca robi wrażenie. Za nakręcenie teledysku jest odpowiedzialna firma Stykky Multimedia. Na planie również nie mogło zabraknąć GypsyPig, którą zna bardzo wielu artystów jak i polityków a do jej grona dołącza coraz więcej sław.

Podsumowując dzień...wyczerpujący, ale ekipa  Kapral-Car jak zawsze dała radę i osoby które oderwaliśmy od codziennych obowiązków spisały się na medal –  wynik spalony komplet kół z których wyszły druty, zniszczone 4 auta.

Na koniec dnia przedstawiliśmy zespołowi naszą idę promocji bezpieczeństwa i jak się okazało problem dotyka również osoby publicznie. Jak sami mówią często wracając z koncertów późnym wieczorem w ostatniej chwili przed autem wyłania im się sylwetka pieszego poruszającego się poboczem bez jakiegokolwiek elementu odblaskowego czy też latarki.  Więc Piękni i Młodzi bardzo chętnie nakleili odblaskowe ludziki aby pokazać fanom jak ważne jest bezpieczeństwo i tak zdjęcie artystów trafia do działu "Znani-Zaodblaskowani"

Dziękujemy za odwiedziny i czekamy z niecierpliwością za premierą!

piekni-i-mlodzi-zaodblaskowani

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl