Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Noc Świętojańska w Barcinie

13 lipca, 2015

"Noc Świętojańska - Raz Na Ludowo" pod tym hasłem spotkaliśmy się 27.06.2015 na Starym Rynku w Barcinie. Rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 16:00, a na samym początku zostały przygotowane występy dla dzieci.

Panie z Teatru "Frajda" przygotowały dla maluchów wiele konkursów, w których można było otrzymać nagrody, a najmłodsi świetnie się bawili podczas wspólnych zabaw tanecznych. Kapral-car z kolei dostarczył pojazd, który można było pomalować. Osoby dorosłe chętnie wraz ze swoimi pociechami przyozdobiły auto kolorowymi dziełami. Pracownicy Auto-Kasacji pokazali, że nie tylko wspierają lokalną społeczność, ale również się angażujemy świetnie się przy tym bawiąc.

Noc Świętojańska w Barcinie 2015 Noc Świętojańska w Barcinie 2015 Noc Świętojańska w Barcinie 2015

Dzieci mogły również skorzystać z trampoliny czy zjeżdżalni na zamku dmuchanym. Aby spełnić oczekiwania wszystkich Straż Pożarna zapraszała do swoich wozów ratowniczych, którymi wozili wszystkich zainteresowanych ulicami Barcina.

Noc Świętojańska w Barcinie 2015 Noc Świętojańska w Barcinie 2015 Noc Świętojańska w Barcinie 2015

Tego dnia również ciekawą atrakcją było malowanie twarzy z czego wszyscy chętnie korzystali. Następnie mieszkańcy Barcina powitali nad Notecią Neptuna z żoną Prozerpiną i całą świtą. Nie obyło by się bez tradycyjnego puszczania wianków, a tuż po zachodzie słońca Barcińskie niebo rozświetliły puszczane przez mieszkańców lampiony. Sobotnią imprezę zakończyła zabawa taneczna do późnych godzin.

Noc Świętojańska w Barcinie 2015

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram