ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Narzędzia dydaktyczne dla PZM Bydgoszcz

Działając na rzecz poprawy bezpieczeństwa wzbudziliśmy zainteresowanie Polskiego Związku Motorowego. Spotkaliśmy się z przedstawicielem PZM, który przedstawił nam zarys pewnego projektu, który oczywiście nas zainteresował.

Co to za projekt ? I do czego ma służyć?

Jest to "przyrząd" dydaktyczny, który ma zmienić nawyki kierowców oraz uświadomić ich jak niewłaściwa pozycja za kierownicą przekłada się na czas reakcji. W założeniu miał to być fotel kierowcy, pas bezpieczeństwa, pedały, kierownica – takie uzyskaliśmy informację podczas naszego wspólnego spotkania. Oczywiście zaplecze częsci jakie oferujemy klientom naszej firmy pozwoliło nam trochę wzbogacić projekt.

Wykorzystaliśmy fotel nie tylko obalany i przesuwany lecz podnoszony do góry, kierownicę regulowaną w dwóch płaszczyznach, pas bezpieczeństwa również regulowany a dla bezproblemowego przemieszczania sprzętu koła wraz z widelcami od skutera. Na tym urządzeniu mają być wykonywane kursy doszkalające kierowców - jak prawidłowo ustawić fotel i kierownicę oraz jak nasze ręce powinny być ułożone względem ciała. ,

Również podczas szkolenia instruktorzy będą informować jak prawidłowo powinny być ułożone ręce na kierownicy. A to jest często zły nawyk ponieważ kierowcy zazwyczaj podczas skręcania posługują się tylko jedną ręką co czasem powoduje ograniczoną kontrolę nad pojazdem. Dzięki wspólnym działaniom wiemy, że z czasem takie szkolenia przynoisą efekty a PZM będzie miało większe zaplecze dydaktyczne co pozwoli przeprowadzać szkolenia praktyczne na jeszcze wyższym poziomie.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl