Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Narodowe Czytanie

4 września, 2015

Narodowe Czytanie zostało zapoczątkowane 4 lata temu przez obecnego wówczas Prezydenta Bronisława Komorowskiego i zostało pozytywnie odebrane przez społeczeństwo. Głównym celem akcji była popularyzacja czytania i zwrócenie uwagi na bogactwo literatury Polskiej.

Kontynuacji tego wydarzenia podjął się również obecny Prezydent Andrzej Duda. W tym roku wszyscy czytaliśmy powieść Bolesława Prusa pt. "Lalka". W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin Narodowe Czytanie odbyło się 4 września a uczestniczyli w nim Burmistrz Barcina i lokalne przedsiębiorstwa w tym Kapral-Car, które zostały nazwane Gminnymi Wokulskimi. W trakcie czytania widzowie musieli być skupieni i wsłuchani w tekst, ponieważ na koniec były zadawane pytania z odczytanych fragmentów, a ci którzy udzielili jako pierwsi poprawnej odpowiedzi otrzymywali drobne upominki.

Dziękujemy za zaproszenie ze strony Biblioteki, ponieważ dzięki temu mogliśmy zaprezentować się nie tylko jako firma złomująca pojazdy ale i też że literatura nie jest nam obca i potrafimy się dostosować do każdego wydarzenia.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram