Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

MotoSerce w Żninie

14 sierpnia, 2016

W niedzielę 14.08 uczestniczyliśmy w wydarzeniu organizowanym przez Klub motocyklowy 2nd Face Barcin oraz 2nd Face Żnin pod tytułem "MotoSerce". Impreza jest organizowana przez miłośników jednośladów co roku lecz tym razem po raz pierwszy odbyła się w Żninie nad małym Jeziorem Małym Żnińskim.

Klubowicze jak zwykle zadbali o atrakcje dla dzieci, które mogły skorzystać z dmuchawców, symulatora rajdu Kapral-Car, zabaw wodnych przygotowanych przez WOPR oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Dla nieco starszych uczestników przygotowano bardziej ekstremalną zabawę na wodzie, a chętni mogli oddać krew w mobilnym punkcie poboru krwi – dzięki której lekarze często ratują życie. Poza dobrym uczynkiem wszyscy, którzy tego dnia oddali krew wzięli udział w losowaniu nagrody głównej telewizora LED. Impreza jest kierowana do wszystkich i ma na celu zmienienie postrzegania motocyklisty jako pirata drogowego lecz jako człowieka, który ma swoją pasję.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram