ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Kapral-Car na rozdaniu świadectw w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią

26 czerwca 2015 r. Kapral-Car pojawił się na rozdaniu świadectw w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią. Apel został rozpoczęty o godzinie 9:00 gdzie przywitał nas dyrektor szkoły mgr Rafał Woźniak.

Po krótkim powitaniu wszystkich obecnych i przemowie nadszedł czas rozdania świadectw oraz nagród dla wyróżnionych uczni. Młodzież za swoje osiągnięcia i godne reprezentowanie placówki na konkursach i zawodach otrzymała podziękowania z rąk dyrektora i wychowawców. Wyróżnień nie było końca z czego szkoła może być dumna, bo obrazuje nam to jak wysoki jest poziom nauczania oraz jakie wyniki można w niej osiągnąć.

Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią

Pojawili się również przedstawiciele Portu Lotniczego w Bydgoszczy gdzie uczniowie wsparli obsługę portów i terminali podczas 3-dniowych przekierowań lotów z Gdańska. Władze portu chciały złożyć wszystkim podziękowania za zaangażowanie się w wykonywaną pracę. Apel, jak przystało na żeglugę, wypadł bardzo uroczyście, ponieważ Młodzież w swych mundurach robiła ogromne wrażenie.

Na koniec dyrektor życzył wszystkim udanych i aktywnie spędzonych wakacji a przede wszystkim Bezpiecznych - do tych życzeń Auto Kasacja Kapral-Car również się przyłącza. Po apelu uczniowe zostali odprawieni do klas aby odebrać świadectwa i pożegnać się z wychowawcami.

Dla nas zaproszenie było dowodem tego że współpraca z placówką w Nakle idzie w dobrym kierunku i będzie trwała kolejne lata edukacji.

Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią

Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl