Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Kapral-Car na rozdaniu świadectw w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią

7 lipca, 2015

26 czerwca 2015 r. Kapral-Car pojawił się na rozdaniu świadectw w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią. Apel został rozpoczęty o godzinie 9:00 gdzie przywitał nas dyrektor szkoły mgr Rafał Woźniak.

Po krótkim powitaniu wszystkich obecnych i przemowie nadszedł czas rozdania świadectw oraz nagród dla wyróżnionych uczni. Młodzież za swoje osiągnięcia i godne reprezentowanie placówki na konkursach i zawodach otrzymała podziękowania z rąk dyrektora i wychowawców. Wyróżnień nie było końca z czego szkoła może być dumna, bo obrazuje nam to jak wysoki jest poziom nauczania oraz jakie wyniki można w niej osiągnąć.

Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią

Pojawili się również przedstawiciele Portu Lotniczego w Bydgoszczy gdzie uczniowie wsparli obsługę portów i terminali podczas 3-dniowych przekierowań lotów z Gdańska. Władze portu chciały złożyć wszystkim podziękowania za zaangażowanie się w wykonywaną pracę. Apel, jak przystało na żeglugę, wypadł bardzo uroczyście, ponieważ Młodzież w swych mundurach robiła ogromne wrażenie.

Na koniec dyrektor życzył wszystkim udanych i aktywnie spędzonych wakacji a przede wszystkim Bezpiecznych - do tych życzeń Auto Kasacja Kapral-Car również się przyłącza. Po apelu uczniowe zostali odprawieni do klas aby odebrać świadectwa i pożegnać się z wychowawcami.

Dla nas zaproszenie było dowodem tego że współpraca z placówką w Nakle idzie w dobrym kierunku i będzie trwała kolejne lata edukacji.

Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią

Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią Zakończenie roku szkolnego w ZSŻŚ w Nakle nad Notecią

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram