Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Kapral-Car na dniach otwartych w Zespole Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

18 marca, 2015

14 Marca Kapral-car odwiedził Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Jest to szkoła ściśle związana z naszą branżą, czyli motoryzacją. W szkole odbyły się drzwi otwarte dla przyszłych uczniów szkoły. Mogliśmy zobaczyć m.in. fiata 126p, który został przygotowany jako praca dyplomowa - efekt bardzo ciekawy. Kawałek polskiej historii połączony z nowym dizajnem.

Każdy kto przybył tego dnia mógł zobaczyć wiele przekroi podzespołów samochodowych, motocyklowych oraz zasadę ich działania. Szkoła posiada stanowiska nauki dla mechaników motocyklowych oraz jednoślady, na których mogą zdobywać praktykę. Dystrybutor motocykli YAMAHA przekazał 2 sztuki nowych silników tak aby przyszli mechanicy byli na bieżąco z nowinkami technicznymi produkowanych obecnie jednostek napędowych.

Każdy mógł zasiąść za symulatorem jazdy, który posiadam szkoła, warto wspomnieć o nowoczesnym urządzeniu, czyli skanero-drukarce 3D, która pozwala na wykonanie z tworzywa sztucznego wcześniej zaprojektowanych podzespołów. Nie jest to jedyna nowinka techniczna, ponieważ samochodówka bardzo intensywnie rozwija się w dziedzinie Robotyki, czyli programowania małych robotów.

Szkoła również posiada kierunek Ratownictwa Drogowego. Renówka z Kapral-car kolejny raz brała udział w symulacji wypadku drogowego. Ratownicy oraz wolontariusze zademonstrowali jak udzielić pomocy poszkodowanemu w wypadku. Zainteresowanie szkołą potencjalnych kandydatów było bardzo duże zważywszy na wyposażenie szkoły, które można porównać z standardami Europejskimi.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram