ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Kapral-Car na dniach otwartych w Zespole Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

14 Marca Kapral-car odwiedził Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Jest to szkoła ściśle związana z naszą branżą, czyli motoryzacją. W szkole odbyły się drzwi otwarte dla przyszłych uczniów szkoły. Mogliśmy zobaczyć m.in. fiata 126p, który został przygotowany jako praca dyplomowa - efekt bardzo ciekawy. Kawałek polskiej historii połączony z nowym dizajnem.

Każdy kto przybył tego dnia mógł zobaczyć wiele przekroi podzespołów samochodowych, motocyklowych oraz zasadę ich działania. Szkoła posiada stanowiska nauki dla mechaników motocyklowych oraz jednoślady, na których mogą zdobywać praktykę. Dystrybutor motocykli YAMAHA przekazał 2 sztuki nowych silników tak aby przyszli mechanicy byli na bieżąco z nowinkami technicznymi produkowanych obecnie jednostek napędowych.

Każdy mógł zasiąść za symulatorem jazdy, który posiadam szkoła, warto wspomnieć o nowoczesnym urządzeniu, czyli skanero-drukarce 3D, która pozwala na wykonanie z tworzywa sztucznego wcześniej zaprojektowanych podzespołów. Nie jest to jedyna nowinka techniczna, ponieważ samochodówka bardzo intensywnie rozwija się w dziedzinie Robotyki, czyli programowania małych robotów.

Szkoła również posiada kierunek Ratownictwa Drogowego. Renówka z Kapral-car kolejny raz brała udział w symulacji wypadku drogowego. Ratownicy oraz wolontariusze zademonstrowali jak udzielić pomocy poszkodowanemu w wypadku. Zainteresowanie szkołą potencjalnych kandydatów było bardzo duże zważywszy na wyposażenie szkoły, które można porównać z standardami Europejskimi.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl