ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Kapral-Car gra z WOŚP! - poznaj szczegółowy plan imprezy

Kapral-Car z dumą informuje, że również w roku 2015 gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Impreza odbędzie się 11 Stycznia w Mamliczu - start o 13:00. Przewidzieliśmy dużo atrakcji związanych z motoryzacją zarówno dla starszych jak i młodszych uczestników.

JUREK OWSIAK ZAPRASZA DO MAMLICZA

ORAZ DO BARCINA


Rok temu, 12 Stycznia 2014 roku Stacja Demontażu Pojazdów Kapral-car zorganizowała 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod nazwą "WOŚP-owe Moto Atrakcje", które wzbudziły wielkie zainteresowanie pomimo wietrznej pogody zgromadziliśmy około 500 osób. Były to pierwsza tego typu impreza w okolicy, na którą przekazaliśmy 16 aut do zniszczenia przez uczestników. W tym roku z okazji 23 Finału planujemy przebić ubiegłoroczny sukces.

 

WOŚP-owe Moto Atrakcje w Kapral-Car

 

STUNTER

czyli akrobacje oraz tricki motocyklowe w wykonaniu Łukasza Musielińskiego ksywka "CIUT11" bardzo efektownie wyglądał tak zwany "Król Morza" jest to coś w rodzaju Driftingu lecz nie samochodem a motocyklem. Z okazji 23 Finału ponownie zaprosiliśmy Łukasza który bardzo chętnie przyjął zaproszenie lecz tym razem będzie on miał profesjonalnie przygotowane podłoże ponieważ wszystko odbędzie się na placu w Mamliczu gdzie został on wyłożony kostką.

 

GRUPA KASKADERÓW MOTO CIRCUS

Grupa, która jak w ubiegłym roku również chętnie pokaże co potrafi w tym roku. Na pewno zaskoczą was tym bardziej, że tak jak CIUT11 również będą robić pokazy na kostce.

A tak było w zeszłym roku:

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

Tym razem okrążenie okaże się większe niż w zeszłym roku oraz bardziej efektowny będzie sam wyścig aby zapewnić dobre widowisko. Na 23 finale zobaczymy firmy wspierające w autach tylno-napędowych, a więc w tym zmaganiu uczestnicy pokażą się "bokiem".

wyścigi w Kapral-Car wyścigi w Kapral-Car

 

AUTO-DEMOLKA

Najbardziej wyczekiwany moment imprezy, który ma na celu wyeliminowanie pozostałych uczestników uszkadzając auto przeciwnika w takim stopniu aby nie nadawało się do jazdy, to właśnie ten show pokazuje jak auta zużyte/skorodowane znoszą skutki kolizji - dlatego skupując te pojazdy do recyklingu eliminujemy zagrożenie na polski drogach. Po takiej autodemolce żadne części już takiego auta nie naprawią i auto trafia na złom.

Nowa hala w Kapral-Car Nowa hala w Kapral-Car

 

ZAWODY W MOTOCROSIE O "ZŁOTY TŁOK" KAPRAL-CAR

Coś nowego dzięki naszemu reprezentantowi, dwukrotnemu Mistrzowi Polski FMX Arturowi Puzio z grupy SKY FIGTERS - zobaczymy zmagania na motocrossie. Będzie on walczyć o Puchar Kapral-car.

Artur Puzio Artur Puzio Artur PuzioArtur Puzio Artur Puzio

 

ZABAWA Z KOWBOJAMI DLA NAJMŁODSZYCH

aby i ci najmłodsi mogli również uczestniczyć w zabawie KOWBOJE z SILVERADO CITY również przygotują zabawy i atrakcje

 

POKAZY STRAŻACKIE

Również i w tym roku przyłączą się do nas Strażacy pokazując swój sprzęt w akcji rozcinając auta. Takim samochodom na drodze pomóc już może tylko pomoc drogowa, która zwiezie je do naszej Stacji Demontażu Pojazdów.

strażacy na Wośp w Kapral-Car strażacy na Wośp w Kapral-Car strażacy na Wośp w Kapral-Carstrażacy na Wośp w Kapral-Car strażacy na Wośp w Kapral-Car strażacy na Wośp w Kapral-Car

 

OGNISKO I POCZĘSTUNEK

W ubiegłym roku mimo niesprzyjającej pogody zgromadziło się nas sporo. W tym roku pogoda nam nie straszna, a aby każdy z was nie zmarzł w tym roku będziecie mogli się skryć przed zimnem w nowowybudowanej hali gdzie po wrzuceniu symbolicznej złotówki będzie można skorzystać z ciepłego poczęstunku, kiełbaski którą upieczecie na ognisku lub słodkości.

Nowa hala w Kapral-Car Poczęstunek w Kapral-Car

 

LICYTACJE

W trakcie imprezy przekażemy kilka przedmiotów na licytację. Zapewne tych przedmiotów nie znajdziecie w żadnym sklepie - są one niepowtarzalne i przygotowane z myślą o Orkiestrze.

Na licytacji będzie między innymi oryginalny rowerek - statyw pod np butelkę szampana, podpisany przez Jurka Owsiaka oraz bardzo wygodne fotele.

Licytacje - puchar Puchar na licytację Licytacje koszulkaKoszulka na licytacje Fotele na licytacje

BEZPIECZEŃSTWO

W tym roku stawiamy na bezpieczeństwo a nad waszym bezpieczeństwem będzie czuwał wykwalifikowany ratownik medyczny.

 

Jeśli chodzi o Finał WOŚP nie możemy zapomnieć o Firmie która zapoczątkowała taką imprezę gdy w grudniu 2013 zostaliśmy zaproszeniu do wspólnej zbiórki pieniędzy chętnie przyjęliśmy propozycję i to własnie Firma STAL-CAR z Skierniewic zarejestrowała nas na 22 finał WOŚP i załatwiła wszelkiego typu pozwolenia, lecz nie chcieliśmy zbierać tylko pieniędzy ale żeby inni mogli coś z tego mieć zrodził się w firmie Kapral-car pomysł zorganizowanie takiego przedsięwzięcia. To dzięki Założycielom Firmy STAL-CAR załapaliśmy tak zwaną Zajawkę i to Im należą się gorące podziękowania.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH 11 STYCZNIA 2015 R. OD GODZINY 13 DO MAMLICZA NA NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA !!!

Mapa dojazdu do Kapral-CarPlakat - 23 Finał WOŚP razem z Kapral-Car

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl