ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Dzień Godności w Barcinie

Środowiskowy Dom Samopomocy w Barcinie 29 Maja obchodził „Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną” pod hasłem przewodnim „Pod Wspólnym Niebem”.

Auto-Kasacja Kapral-Car z Mamlicza miała zaszczyt prowadzić przemarsz ulicami Barcina a nasza firmowa Skoda odgrywała rolę orkiestry na kołach. Cały przemarsz zabezpieczyła Policja, po dotarciu na miejsce salwami w powietrze przywitało nas Bractwo Kurkowe z Piechcina. Na miejscu przywitała nas również Agnieszka Kaniuka, po krótkiej przemowie nadeszła pora na występy dzieci, młodzieży oraz Harcerzy Iskierki z Piechcina.

W dalszej części programu na terenie placówki zostały zasadzone drzewka przez Burmistrza Barcina Pana Michała Pęziaka, Policję, Radnych i uczestników. Następnie pracownicy i podopieczni zaprezentowali nam Zumbę, do której przygotowała ich Paulina Kluczyńska. Po zaprezentowaniu swoich zdolności tanecznych na scenie pojawił się jeden z Naszych pracowników przekazując kilka informacji na temat bezpieczeństwa a mianowicie konieczności noszenia elementów odblaskowych i jak powinniśmy zachowywać się podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych. Nie zabrakło też „Magicznej Tuby” - pobudzała wyobraźnię dzieci jak i osób dorosłych. Całe spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.

 

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl