ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Drzwi otwarte w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle

21 marca w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej odbyły się drzwi otwarte. Dla przybyłych gimnazjalistów i rodziców była to okazja do zapoznania się z ofertą nauczanych zawodów i zajęć pozalekcyjnych.

 

Uroczystość została rozpoczęta o godzinie 9:30 na sali gimnastycznej gdzie przywitał nas Dyrektor Szkoły mgr. Rafał Woźniak oraz grono pedagogiczne. Dla gości uczniowie szkoły przygotowali krótki program artystyczny, zaprezentowała się również Orkiestra Dęta.

W trakcie występów można było zapoznać się z stoiskami wystawców czyli partnerami placówki nie zabrakło stoiska Auto-Kasacji Kapral-car z Mamlicza.  Po zakończeniu występów w sali wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na zewnątrz gdzie przedstawiciele Kapral-car’u zaprezentowali pojazd złączony z dwóch przodów, który posiada dwa silniki i dwa układy kierownicze co za tym idzie do poruszania się nim są również potrzebni dwóch kierowców – przypomnijmy że na zaprezentowanym aucie uczniowie wcześniej zdawali egzaminy praktyczne. Po krótkim pokazie można było zapoznać się z atutami szkoły, czyli atrakcyjne kierunki kształcenia, bogate wyposażenie warsztatowe.

Zainteresowani mogli odbyć rozmowy indywidualne z nauczycielami i uzyskać niezbędne informacje pozwalające na podjęcie decyzji co do wyboru szkoły. Dla chętnych został przygotowany pierwszy rejs w tym roku statkiem szkoły „Wł. Łokietek”. Podsumowując drzwi otwarte ,dzięki dobrej organizacji i zaangażowania nauczycieli, uczniów i partnerów szkoły przybyła liczna grupa zainteresowana podjęcia nauki w „Żegludze”.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl