Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Drugie oblicze Auto-Kasacji Kapral-Car

Na co dzień zajmujemy się kasacją pojazdów jednak nie wszyscy wiedzą, że do naszej działalności zaliczamy również Recykling pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów jak i motocykli. Z nowszych jednośladów można uzyskać części zamienne dostępne w siedzibie Kapral-Car.

Skoro z nowszych jest taka możliwość to nasuwa się pytanie co robimy ze starszymi motocyklami?

Odpowiedź jest bardzo prosta.... zostają one zabezpieczone w garażach naszej firmy z zamiarem odbudowania na oryginał. Jak większość z Was my również pamiętamy lata gdzie jeździło się głównie takimi motorami jak JAWA, WSK, SHL czy też mniejsze egzemplarze Romet, Komar, Motorynka. Są to wspomnienia, dzięki którym na twarzy pojawia się uśmiech. Dlatego skupując takie zabytkowe egzemplarze chcemy pozostawić młodszemu pokoleniu pamiątkę po sobie przywracając im lata świetności.

Często na zlotach motocyklowych organizowanych przez kluby, m.in. 2nd FACE BARCIN, oraz na  rajdach weteranów widzimy odnowione perełki. Wiele z tych motocykli, które posiadamy w naszej kolekcji, a jest już ich ponad 40 sztuk, stanowią ikonę Polskiej motoryzacji, która rozwijała się na przestrzeni lat.

Oczywiście dziękujemy wszystkim właścicielom którzy powierzyli nam swoje maszyny tym samym ratując je przed totalnym zezłomowaniem, ponieważ w przeciwieństwie do konkurencji chcemy mieć swój wkład w historię motoryzacji. Zabytkowe samochody jak i motocykle dla Kapral-Car stanowią większą wagę historyczną niż waga złomu, dlatego apelujemy również do tych, którzy zastanawiają się nad sprzedażą na złom czy do renomowanej Stacji Demontażu Pojazdów......czy warto sprzedać na złom i zarobić 50zł więcej?

Czy lepiej sprzedać go Nam a my właściwie o niego zadbamy, a dla was pozostanie uważne obserwowanie zlotów zabytków, na których to właśnie Twój egzemplarz pojawi się w pełni odrestaurowany a wraz z nim powrócą Twoje wspomnienia.

Aby pokazać wszystkim jak ważne znaczenie mają dla nas zabytki przedstawiamy PORSCHE 928 w pełni odrestaurowane na wzór oryginału. Efekt naszej pracy można ocenić również na zdjęciach do naszego kalendarza Kapral-Car na rok 2016 - sami oceńcie fotki.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl