Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Ćwiczenia OSP Sicienko i OSP Kruszyn

16 listopada, 2015

Dnia 7-8 Listopada OSP Sicienko i OSP Kruszyn przeprowadzało szkolenia z zakresu ratownictwa drogowego. Strażacy z tych jednostek poszukiwali wraku do ćwiczeń. Jak już można zauważyć po naszym blogu lub też Facebook'u z dumą wspieramy tego typu działania dlatego udostępniliśmy Straży Pożarnej pojazd, który można było pociąć za pomocą sprzętu hydraulicznego.

Zdajemy sobie sprawę, że ćwiczenia mają pomóc strażakom w przygotowaniu ich do prawdziwej akcji ratowniczej, lecz jest nam również znana sytuacja i wiemy jak ciężko jest uzyskać taki pojazd przez straż. Większość złomowisk, czy też auto-kasacji, nie patrzy przychylnie na takie działania ponieważ z wydanych pojazdów mało co zostaje do ponownej sprzedaży.

My chcemy pokazać że auto-kasacja, złomowisko, auto-szrot czy też profesjonalnie nazywana Stacja Demontażu Pojazdów to nie tylko przedsiębiorstwo, które przerabia surowce ale też miejsce, które swoim zapleczem może wspomóc różnego rodzaju akcje i zmienić nastawienie ludzi do takich miejsc.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram