ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Bezpieczne ferie w Szkole Podstawowej w Mamliczu

14 Stycznia 2016 Kapral-Car uczestniczył w apelu na temat bezpieczeństwa oraz bezpiecznego poruszania się po za szkołą w trakcie ferii. Spotkanie zorganizowała Rada Sołecka Mamlicz oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Mamliczu. Na początku Starszy Ogniomistrz Daniel, przedstawiciel Straży Pożarnej, udzielił informacji jak bezpiecznie spędzić czas wolny od szkoły. Uświadomił najmłodszych jak niebezpieczne jest wchodzenie na zamarznięte akweny wodne oraz jak może dojść do tragedii.

Poinformował dzieci, że jeśli chcą pojeździć na łyżwach to tylko na lodowiskach do tego przystosowanych mówiąc tym samym jak niebezpieczny i zdradliwy może być lód na rzece, jeziorze lub stawie. Również jak niebezpieczne są zabawy na kuligu ciągniętym za pomocą auta, gdy samochód się zatrzyma a rozpędzone sanki uderzą w tył pojazdu. Sprawdził wiedzę dzieci na temat numerów alarmowych, w jaki sposób powiadomić służby ratunkowe oraz jakie informacje są istotne dla osoby przyjmującej zgłoszenie.

Wiedza najmłodszych była zdumiewająca, potrafiły przekazać najistotniejsze informacje oraz znały wszystkie numery alarmowe. Z naszej strony udzieliliśmy informacji o bezpiecznym poruszaniu się poza szkołą oraz jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Chcemy nauczyć dzieci jak ważne jest bezpieczeństwo aby mogły bezpiecznie spędzić ferie. Dla lepszego uświadomienia zagrożeń na drodze zademonstrowaliśmy "Magiczną Tubę", która to swoim działaniem pokazuje co widzi kierowca podczas jazdy i ile dla niego znaczy malutki odblask. Wszyscy w miłej atmosferze wrócili do swoich obowiązków, a nam pozostało życzyć tylko BEZPIECZNYCH ferii zimowych.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl