Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na Dzikim Zachodzie

4 czerwca, 2016

4 czerwca ponownie zawitaliśmy w Silverado City gdzie odbywała się impreza zamknięta dla Poczty Polskiej poza atrakcjami przygotowanymi przez kowboji Skup Aut Kapral-Car również przygotował dwie atrakcje związane z branżą motoryzacyjną. Pierwszą z nich był symulator dachowania, który tego dnia miał swoją premierę. Dzięki tego typu projektom możemy poprzez zabawę uświadomić kierowców jak i pasażerów jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa, ponieważ podczas dachowania tylko one tak naprawdę utrzymują nas na miejscu.

Drugą z atrakcji była auto-demolka, szeryf i jego kompani zadbali o widowiskowe hopki, dzięki którym po najechaniu można było uchwycić aparatem widowiskowe zdjęcia. Sądząc po zainteresowaniu symulatorem możemy potwierdzić, że spisuje się idealnie a po rozmowie z kierowcami z Poczty Polskiej jak sami przyznają gdy auto przewracało się na dach można było odczuć jak ważne zadanie spełniają pasy bezpieczeństwa.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram