Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Kapral-Car logo
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Skoda

Używane części do aut marki Skoda - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Nasza firma działa na terenie miasta Skoda i okolicach. Oferujemy: skup aut, auto kasacja / złomowanie samochodów / pojazdów, sprzedaż części używanych, sieć zbierania pojazdów oraz sprzedaż samochodów używanych. Posiadamy własną flotę, więc w mieście Skoda i okolicach możemy odebrać Twoje auto gratis!

Telefony

Skup aut

501 551 789 790 200 111

Auto kasacja / złomowanie

501 551 789 790 200 111

Sprzedaż części:

Samochody niemieckie i koreańskie 889 999 784
Samochody francuskie i japońskie 793 031 115
Dostawcze i terenowe 793 031 115
Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dacia 501 179 834
Ciężarowe 788 026 404

Oferta w Skoda:

  • No items found
  • No items found
  • No items found
  • No items found

Posiadamy części samochodowe do marki Skoda.

Sprzedaż telefoniczna

 889 999 784

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro - kategoria Skoda

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Skoda

No items found

Kilka słów o marce Skoda

Skoda logoChoć czeska firma motoryzacyjna Skoda jest dziś częścią grupy Volkswagen, jej główna siedziba nadal mieści się w miejscowości Mlada Boleslav, a samochody powstające w fabrykach ulokowanych nie tylko w samych Czechach, ale i poza ich granicami, są sprzedawana pod oryginalną nazwą. Trudno się temu jednak dziwić, skoro mamy do czynienia z podmiotem, który może poszczycić się naprawdę długimi i pięknymi tradycjami.

Historia firmy zaczyna się w roku 1895, a więc wtedy, gdy mechanik Vaclav Laurin i księgowy Vaclav Klement zdecydowali się na założenie działalności gospodarczej. Ich firma początkowo produkowała przede wszystkim rowery i motocykle, już w roku 1901 światło dzienne ujrzało jednak pierwsze prototypowe auto. Aż do 1928 samochody sprzedawano pod marką Laurin & Klement, w pewnym momencie jednak firma została przejęta przez koncern zbrojeniowy Skoda Holding i przeszła pod jego szyld. Nowy właściciel nie był zresztą wcale motoryzacyjnym nowicjuszem, sam wytwarzał bowiem luksusowe pojazdy na licencji Hispano Suza H5.

O najtrudniejszym momencie w historii marki można mówić przede wszystkim w kontekście czasów drugiej wojny światowej, gdy produkcja niemal w całości została dostosowana do potrzeb wojskowych. Po zakończeniu działań wojennych Skoda stała się przedsiębiorstwem państwowym, powrócono jednak do produkcji aut osobowych oferując je również poza obszarem ówczesnej Czechosłowacji. W roku 1991 Skoda oficjalnie stała się częścią grupy Volkswagen. Dziś jest obecna nie tylko na rynku europejskim, ale również w tak odległych miejscach, jak Chiny i Australia.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram