Artur Puzio na poważnie swoją przygodę z Freestyle Motocrossem zaczął w 2010 roku. Bardzo szybko złapał bakcyla i zmienił 125-tkę, na której startował w Motocrossie i Cross Country na 250-tkę, odpowiednią do lotów z rampy. Pod koniec sezonu 2010 wykonywał już całkiem sporo klasycznych tricków.

W 2011 wystartował w eliminacjach Pucharu Polski i Mistrzostwach Polski Skillz Up. Po czterech rundach pierwszy w historii FMX’u w naszym kraju Puchar Polski wrócił do domu właśnie z Arturem. W chwili obecnej Puzio jest dwukrotnym Mistrzem Polski, w minionym sezonie obronił tytuł zdobyty po raz pierwszy w 2012. Bardzo szybko się rozwija, w swoim repertuarze tricków ma nie tylko Backflipa, ale także Mini Flipa, który jest trudny przede wszystkim dlatego, że kręci się go tuż nad ziemią. Swoje pierwsze, w pełni wylądowane salto w tył na długim dystansie zaprezentował w marcu minionego roku podczas Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs w ERGO Arenie. W chwili obecnej łączy już Backflipa z innymi trickami i można spodziewać się kolejnych sukcesów w niedalekiej przyszłości.

Artur Puzio w naszych aktualnościach:

Flott Cascaders Team w Polsce na pokazach z Kapral-Car

Flott Cascaders Team w Polsce z Kapral-Car

Flott Cascaders Team to Czeska grupa kaskaderów których pasja wiąże się z motoryzacją a dokładniej z wykonywania różnego rodzaju tricków z udziałem aut i motocykli. Na swoim koncie mają sceny kaskaderskie z takich filmów jak „TAXI III” oraz filmów z se…