Skup aut
Zadzwoń!
ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
społecznie
Promujemy

Konsultant telefoniczny ds pozyskania pojazdów

Opis stanowiska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus aliquam, dui vitae luctus tincidunt, velit neque sagittis mi, sit amet suscipit felis quam luctus ante. Ut molestie a mauris nec vulputate. In ac risus in tellus interdum consectetur et vel ante. In cursus sed tellus lacinia condimentum. Donec ac placerat leo. Aenean turpis urna, dictum eget mauris eu, imperdiet dapibus eros. Pellentesque lectus lorem, iaculis ut pretium vitae, laoreet in lorem.

Nulla risus dolor, malesuada eu pharetra ut, sagittis sit amet risus. Integer sagittis, turpis non faucibus aliquet, felis urna elementum turpis, vel mattis ex nibh vel urna. Ut iaculis scelerisque pharetra. Donec eget mi at leo porttitor tincidunt quis eu ex. Vivamus fermentum ac arcu et consequat. Nulla nec laoreet tortor. Pellentesque eu leo semper, pulvinar ex porttitor, gravida sem. Quisque ultrices tristique sapien, bibendum molestie elit ultrices ac. Sed erat ligula, tincidunt eget ex et, mattis blandit mi.

Zadania na stanowisku

odbieranie telefonów
wycena pojazdów
wprowadzanie danych do systemu

Oczekiwania

komunikatywnosc
cierpliwosc
nerwy ze stali

Oferujemy

wypłatę
możliwość pracy
nielimitowane nadgodziny

Kontakt

biuro@kapral-car.pl, 88-190 Barcin, Mamlicz 145

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia